Amanda Bravo’da Kinfolk Sofrası Kurduk

  2015’in ilk Kinfolk Magazine etkinliğini Emirgan’daki Aman Da Bravo‘da gerçekleştirdik. Aman Da Bravo ya da bazılarına göre Amanda Bravo tek kelimeyle muhteşem bir restoran. Harika cateringlere imza atan Melis Korkud ve İnanç Baykar ikilisinin her köşesini ayrı bir güzelleştirdiği saklı cennet. Temamız toprağın altındakiler olduğundan temamıza uygun… Daha fazlasını oku »Amanda Bravo’da Kinfolk Sofrası Kurduk

Yağmuru Tohum Bombasıyla Karşılayın!

Önümüzdeki haftalar yağmurlu geçecek, bu fırsattan istifade tohum bombası yapmaya karar verdik. Bu yağmurlara filizlencek tohumlar hediye etmek dileğimiz. 3.cemrenin düşmesini ellerimizi hafiften pisleterek kutlayacağız. Bunun için ihtiyacımız olan şeyler gazete kağıdı ya da kullanılmış kağıt, kır çiçeği tohumları, tülbent bezi ya da kurulama bezi,… Daha fazlasını oku »Yağmuru Tohum Bombasıyla Karşılayın!

Yeşil Parmaklı Olmak

 “Yeşil Parmaklı” olmaya dair hazırladığımız bir yazımız var. Bakımı kolay ve uzun ömürlü bitkilere dair ipuçları verdiğimiz bir platform oluşturmak istiyoruz. Ama bundan önce bu kavramın hayatıma nasıl girdiğini, Yeşil Parmaklı Çocuk ile nasıl tanıştığımı anlatmak istedim.

Merhaba!

Her şey çok yeni..her şey çok hızlı ilerliyor..Kå’nın blogu en az kendisi kadar heyecan verici olacağa benziyor..